Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 048,00 zł - 7 800,00 zł

  • Banner

Miksery Cyfrowe

Miksery Cyfrowe

Aktywne filtry

Marka: Soundcraft

Soundcraft Ui12 mikser cyfrowy

Ui to kompletny cyfrowy system miksujący w wytrzymałej kompaktowej obudowie. Wbudowana sieć Wi-fi pozwala na sterowanie mikserem z każdego podłączonego urządzenia przez przeglądarkę internetową - BEZ dedykowanej aplikacji, BEZ ograniczeń systemu operacyjnego, BEZ skrępowania jak i gdzie miksujesz.

Cena 1 580,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Soundcraft

Soundcraft Ui16 mikser cyfrowy

UI16 to kompletny cyfrowy system miksujący w wytrzymałej kompaktowej obudowie. Wbudowana sieć Wi-fi pozwala na sterowanie mikserem z każdego podłączonego urządzenia przez przeglądarkę internetową - BEZ dedykowanej aplikacji, BEZ ograniczeń systemu operacyjnego, BEZ skrępowania jak i gdzie miksujesz.

Cena 2 369,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Marka: Behringer

Behringer XR16 Mikser cyfrowy

Behringer XR16z serii X Air to 16-weścjowy mikser cyfrowy stworzony do współpracy z tabletem i iPadem. Posiada 8 programowalnych przedwzmacniaczy MIDAS, 8 wejść liniowych, zintegrowany moduł WiFi i wbudowaną stereo nagrywarkę USB.

Cena 2 429,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Marka: Soundcraft

Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy

Cyfrowy mikser Soundcraft Ui24R to, przeznaczony do montażu w rack system do miksowania i nagrywania wielościeżkowego, który zapewnia elastyczny system I/O, nieskazitelną jakość dźwięku, intuicyjne sterowanie bezprzewodowe lub przewodowe oraz niezawodność działania - a wszystko to umieszczone w dopracowanej konstrukcji.

Cena 4 283,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Śledź nas na Facebooku