Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 18 390,00 zł

  • Banner

Keyboardy Domowe

Keyboardy Domowe

Aktywne filtry

Marka: Yamaha

Yamaha PSR-E473

Najnowszy PSR-E473 posiada nowo opracowany generator brzmienia, który zapewnia oszałamiającą poprawę jakości dźwięku, a także wysokiej jakości efekty, takie jak delay.

Cena 1 599,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Marka: Yamaha

Yamaha PSR-SX600 keyboard

PSR-SX600 to instrument oferujący szereg funkcji, które sprawiają, że ten keyboard jest idealny do występów w domu lub na scenie. Dzięki doskonałej jakości dźwięku oraz intuicyjnemu panelowi sterowania, PSR-SX600 zapewnia ekspresyjną kontrolę, której wymagają profesjonaliści.

Cena 3 299,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Marka: Roland

Roland E-X50 Keyboard

Wszechstronny keyboard z profesjonalnymi brzmieniami Rolanda, funkcjami automatycznego akompaniamentu, pełnopasmowymi głośnikami stereo, połączeniem Bluetooth®, wejściem mikrofonowym i nie tylko.

Cena 1 429,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Marka: Roland

Roland E-X10 Keyboard

Rozpocznij swoją muzyczną podróż z E-X10, inspirującą klawiaturą dla początkujących z wysokiej jakości funkcjami pochodzącymi z profesjonalnych instrumentów Roland.

Cena 859,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Marka: Casio

Casio CT-S200 WE + Zasilacz + 5 lat Gwarancji !

Posiadający 61 klawiszy i wygodny uchwyt do noszenia model CT-S200 zapewnia wspaniałe doznania muzyczne zarówno w domu, w studiu, jaki w drodze. Dzięki Trybowi Dance Music nawet początkujący muzycy będą mogli tworzyć wspaniałą muzykę taneczną. Urządzenie można podłączyć do darmowej aplikacji Chordana Play for Keyboard oraz do komputera przez port...

Cena 749,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku