Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 137,00 zł - 13 402,00 zł

  • Banner

Syntezatory klawiszowe

Syntezatory klawiszowe

Aktywne filtry

Indeks: DS-61, DS 61

Marka: Roland

Roland Juno DS61

Odnowiona seria JUNO to w zasadzie syntezator, wokoder, sampler, loopsekwencer, arpeggiator/sekwencer fraz w jednym. Syntezatory JUNO firmy Roland znane są na całym świecie za ich wspaniałe brzmienie, prostotę obsługi i wyjątkową wartość

Cena 2 799,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Korg

Korg Opsix Syntezator FM

Opsix reprezentuje nową i ekspansywną wizję klasycznej syntezy cyfrowej. Analogiczne spojrzenie do tego, które KORG, przywrócił w syntezatorze Wavestate, w którym udostępniony jest wave sequencing w potężniejszej, bardziej muzycznej i prostszej do programowania odsłonie.

Cena 2 399,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Korg

Korg Wavestate Syntezator

Legendarny model KORG Wavestation zaprezentował światu nowy sposób generowania brzmień – Wave Sequencing, który przekształcał surowe dźwięki w brzmienia, których nikt wcześniej nie słyszał. Flagowe instrumenty takie jak OASYS, czy KRONOS rozwinęły Wave Sequencing poszerzając swoją paletę barw o niesamowite, ewoluujące pady i niespotykane rytmy.

Cena 2 499,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Novation

Novation Bass Station 2 syntezator analogowy

Bass Station II jest w pełni analogowym mono-synth opartym na klasycznej stacji oryginalnego Bass Station opracowanym ponownie w 21 wieku. Posiada dwa filtry, dwa oscylatory plus trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

Cena 1 890,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku