Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 369,00 zł - 13 402,00 zł

  • Banner

Syntezatory

Syntezatory

Aktywne filtry

Indeks: DS-61, DS 61

Marka: Roland

Roland Juno DS61

Odnowiona seria JUNO to w zasadzie syntezator, wokoder, sampler, loopsekwencer, arpeggiator/sekwencer fraz w jednym. Syntezatory JUNO firmy Roland znane są na całym świecie za ich wspaniałe brzmienie, prostotę obsługi i wyjątkową wartość

Cena 2 799,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Korg

Korg Opsix Syntezator FM

Opsix reprezentuje nową i ekspansywną wizję klasycznej syntezy cyfrowej. Analogiczne spojrzenie do tego, które KORG, przywrócił w syntezatorze Wavestate, w którym udostępniony jest wave sequencing w potężniejszej, bardziej muzycznej i prostszej do programowania odsłonie.

Cena 2 399,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Korg

Korg Wavestate Syntezator

Legendarny model KORG Wavestation zaprezentował światu nowy sposób generowania brzmień – Wave Sequencing, który przekształcał surowe dźwięki w brzmienia, których nikt wcześniej nie słyszał. Flagowe instrumenty takie jak OASYS, czy KRONOS rozwinęły Wave Sequencing poszerzając swoją paletę barw o niesamowite, ewoluujące pady i niespotykane rytmy.

Cena 2 499,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Korg

Korg Krome EX 61

Bestsellerowy KROME doczekał się następcy, który został dostosowany do współczesnych wymagań muzyków. Nowa obudowa zrobiona ze szczotkowanego aluminium kryje większą pamięć w porównaniu do poprzednika, a co za tym idzie dużo większą ilość brzmień (896 Programów i 512 Combi).

Cena 3 990,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Korg

Korg Kross 2 61 MB Syntezator

KROSS 2, to długo oczekiwany następca KROSS-a. Posiada więcej funkcji, więcej brzmień i jeszcze więcej możliwości. Jest to mobilny syntezator/stacja robocza, z którą zrobisz naprawdę wszystko! KROSS 2, to nadal ultra lekki, kompaktowy i zdolny do pracy przy zasilaniu bateriami instrument, w którym znacząco poprawiono jakość i...

Cena 2 799,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku