Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 755,00 zł

  • Banner

Ławy i Siedziska

Ławy i Siedziska

Aktywne filtry

Indeks: RPB400PE, RPB 400 PE

Marka: Roland

Roland RPB-400PE ława do pianina polished ebony regulowana ze schowkiem

Roland RPB-400PE jest regulowaną ławą w kolorze czarnym z połyskiem do użytku z pianinami i innymi instrumentami klawiszowymi. Solidna konstrukcja z drewna zapewnia trwałość. Górna część siedziska jest amortyzowana, aby zapewnić wygodę podczas długich sesji gry i podnosi się, aby zapewnić dostęp do schowka na nuty i akcesoria.

Cena 655,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RPB400BK, RPB 400 BK

Marka: Roland

Roland RPB-400BK ława do pianina satin black regulowana ze schowkiem

Roland RPB-400BK jest regulowaną ławą w kolorze czarny mat do użytku z pianinami i innymi instrumentami klawiszowymi. Solidna konstrukcja z drewna zapewnia trwałość. Górna część siedziska jest amortyzowana, aby zapewnić wygodę podczas długich sesji gry i podnosi się, aby zapewnić dostęp do schowka na nuty i akcesoria.

Cena 655,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RPB400WH, RPB 400 WH

Marka: Roland

Roland RPB-400WH ława do pianina satin white regulowana ze schowkiem

Roland RPB-400WH jest regulowaną ławą w kolorze biały mat do użytku z pianinami i innymi instrumentami klawiszowymi. Solidna konstrukcja z drewna zapewnia trwałość. Górna część siedziska jest amortyzowana, aby zapewnić wygodę podczas długich sesji gry i podnosi się, aby zapewnić dostęp do schowka na nuty i akcesoria.

Cena 655,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: PB4A, PB 4A

Marka: Ever Play

Ever Play PB-4A Ława do pianina Biały Mat

Masywna i niezwykle stabilna drewniana ława do pianina / keyboardu. Nogi bardzo mocno przytwierdzone do ramy. Siedzisko welurowe w kolorze białym o wym. 57 x 32 cm. Niezwykle precyzyjny mechanizm nożycowy z łożyskiem igiełkowym - Dual Cross Precision Lifting System. Regulacja 45-58 cm. Kolor Biały mat

Cena 369,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Śledź nas na Facebooku