Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 195,00 zł - 2 496,00 zł

  • Banner

Kontrolery MIDI

Kontrolery MIDI

Aktywne filtry

Indeks: ART000089

Marka: Arturia

Arturia Keystep Pro

KeyStep Pro daje muzykowi niesamowite możliwości pod kątem sekwencjonowania i performance’u, w formie kompaktowego i wszechstronnego kontrolera wraz z 37 klawiszami SlimKeys. Wszystko to pozwala na pełne wyrażanie muzycznych pomysłów. Kontroluj i ożywiaj swoje instrumenty w sposób w jaki zawsze chciałeś. Jest to sprzęt, który w pełni likwiduje bariery...

Cena 2 095,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Indeks: NOV000081

Marka: Novation

NOVATION Launch Control XL mk2

Launch Control XL to doskonały kontroler MIDI od firmy Novation. W połączeniu z Launchpadem tworzy potężne narzędzie nie tylko do grania, lecz także miksowania live. Co więcej, podstawowe funkcje w mikserze, efekty oraz instrumenty kontroluje się w programie Ableton Live.  

Cena 700,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Novation

NOVATION Circuit Tracks

Circuit Tracks to poręczny groovebox, z dwoma instancjami polifonicznego syntezatora, dwoma ścieżkami MIDI i czterema ścieżkami samplera perkusyjnego. Zatrać poczucie czasu i obudź poczucie rytmu dzięki sekwenserowi, w którym możesz tworzyć 32-krokowe patterny, z możliwością łączenia ich w sekwencje do 256 kroków.  

Cena 1 590,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: NOV000094

Marka: Novation

NOVATION Launchpad Pro mk3

Launchpad Pro to najbardziej zintegrowany z Ableton Live sprzęt audio Novation do tej pory. Odpalaj clipy i sceny, korzystaj z miksera, efektów i funkcji transportu, kwantyzuj, duplikuj i podwajaj, wszystko bez dotykania myszy. Dedykowany dla funkcji Capture MIDI przycisk jest gwarancją, że nie przegapisz żadnego swojego pomysłu.  

Cena 1 290,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Indeks: NOV000093

Marka: Novation

NOVATION Launchpad X

Novation Launchpad X to 64-padowy kontroler MIDI przeznaczony do kontrolowania Ableton Live. Zawiera wszystko, co jest potrzebne do produkcji muzyki. Wyposażono go w duże, bardzo czułe pady RGB, dynamiczne tryby Note i Scale oraz kontrolery miksowania.  

Cena 849,00 zł
Więcej
Towar w magazynie

Śledź nas na Facebooku