• Banner

 • Obecnie brak na stanie
TC Electronic Mimiq Doubler
 • TC Electronic Mimiq Doubler
 • TC Electronic Mimiq Doubler
 • TC Electronic Mimiq Doubler

TC Electronic Mimiq Doubler

Mimiq Doubler to pierwszy na świecie efekt gitarowy przybliżający magię prawdziwego, studyjnej klasy dublowania śladu gitary. Jego wysoko zaawansowany algorytm powielający wychwytuje wszystkie subtelne niuanse w timingu, ataku i wysokości dźwięku. Mimiq Doubler udostępnia muzykom opcję dodania do trzech dodatkowych ścieżek gitary. 

439,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Mimiq Doubler to pierwszy na świecie efekt gitarowy przybliżający magię prawdziwego, studyjnej klasy dublowania śladu gitary. Jego wysoko zaawansowany algorytm powielający wychwytuje wszystkie subtelne niuanse w timingu, ataku i wysokości dźwięku (np. zbyt mocno/lekko dociśnięta struna), które mogłyby wystąpić w trakcie sesji w studio i udostępnia to w niezwykle intuicyjnym w obsłudze pedale, gotowym do użycia na scenie. Mimiq Doubler udostępnia muzykom opcję dodania do trzech dodatkowych ścieżek gitary. Z dopracowaną kontrolą dokładności powielania oraz możliwością miksowania pomiędzy oryginalną ścieżką a sygnałem efektowym, gitarzyści będą mogli wyczarować wszystko od subtelnych, pogrubiających riff dźwięków po ultra realistyczne i precyzyjne partie wielośladowe.

Podczas nagrywania w studio partii mocnych, ciężkich riffów bądź dla zasymulowania dwóch gitarzystów grających solówkę unisono, nagrywający gitarzysta z reguły powtarza od jednej do nawet czterech swoich partii – znacie to chociażby z płyt Metalliki, gdzie sam James Hetfield nagrywa cztery takie same tracki. Drobne różnice w powtarzalności nadają później nagraniu więcej przestrzeni, mocy i energii. O ile w studio możesz dograć i zmiksować dowolną ilość śladów, to w wykonaniu na żywo, zwłaszcza jeśli jesteś jedynym gitarzystą w zespole, najlepszym rozwiązaniem jest Mimiq Doubler. Potraktuj go jak swojego klona, którego za pomocą pokrętła Tightness możesz dowolnie odhumanizować, bądź wręcz odwrotnie – nadać jego grze swój własny charakter, ale nadal będzie grał równo, nie upijał się i nie spóźniał na próby czy koncerty.

Mimiq Doubler posiada zestaw wejść i wyjść stereofonicznych, co w połączeniu z szerokimi możliwościami miksowania sygnału efektowego i głównego pozwoli Ci być albo w centrum uwagi albo jedynym żywym z czterech słyszalnych ze sceny gitarzystów, zaś układ True Bypass zapewni brak koloryzacji sygnału w przypadku, gdy podczas koncertu zechcesz wysłać ich na backstage.

Najważniejsze cechy Mimiq Doubler:

 • pierwszy na świecie realistyczny algorytm dublujący
 • do trzech dodatkowych ścieżek gitary w czasie rzeczywistym
 • humanizowanie ścieżek pokrętłem Tightness
 • stereofoniczne wejścia i wyjścia
 • kompaktowa obudowa przygotowana na trudy trasy
 • True Bypass
 • wykonany z wysokiej jakości komponentów
 • zasilanie baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem
 • kabel USB do aktualizacji oprogramowania w zestawie
 • TC Electronic – 40 lat duńskiej innowacyjności w branży audio
 • zaprojektowane i skonstruowane w Danii
Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: NS-2, NS 2

Marka: Boss

Boss NS2 Noise Suppressor

Bramka szumów, eliminuje wszelkiego rodzaju niechciane "zdarzenia" bez zmiany własnego tonu. Unikalny obwód wykrywania hałasu zachowuje naturalny atak i powłokę, stwarzając niesamowity komfort grania na gitarze.

Cena 455,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: TC Electronic

TC Electronic Tailspin Vibrato

Tailspin Vibrato dostarcza mnóstwa wspaniałych, vintage’owych dźwięków vibrato, a wszystkie one serwowane są opakowaniu tak przystępnym cenowo, że aż można dostać zawrotu głowy. Jego w pełni analogowy układ typu bucket-brigade oferuje wszystko: od subtelnych, organicznych łopotań przez zakręcone brzmienia ery winylu

Cena 185,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: SD-1, SD 1

Marka: Boss

Boss SD1 Super OverDrive

BOSS SD-1 to efekt produkujący ciepłe brzmienie "przesteru" - podobne do uzyskiwanego na przesterowanym wzmacniaczu lampowym Super Overdrive posiada trzy gałki kontroli stopnia zniekształcenia sygnału, poziomu sygnału wyjściowego oraz barwy tonu

Cena 359,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: NUX

NUX Time Core Deluxe MKII

NUX TIME CORE DELUXE MKII to Delay z 7 różnymi typami i wbudowanym looperem. Zawiera w sobie ΦPhi Digital Delay, Analog Delay, Modulation Delay, Tape Echo, Pan Delay, Verb Delay, Reverse Delay i Sound On Sound. Możesz zmienić typ efektu za pomocą potencjometru Type.

Cena 449,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: TC Electronic

TC Electronic Skysurfer Reverb

Skysurfer wyposażony jest w trzy wszechstronne algorytmy pogłosu, które budają odpowiednią ilość koloru i przestrzeni wokół Twoich nut. Ustawienie Spring daje Ci wszystkie zalety starego pogłosu sprężynowego, dobre dla surfowych zagrywek w stylu Dicka Dale’a, podczas gdy Plate i Hall porwą Twój dźwięk z Ziemi na orbitalną stację...

Cena 260,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku