• Banner

Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy
  • Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy
  • Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy
  • Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy
  • Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy
  • Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy

Alesis Prestige Pianino Cyfrowe 88 Klawiszy

L0090128

88 Pełnowymiarowych Klawiszy o Stopniowanym Działaniu Młoteczkowym z Regulowaną Reakcją na Dotyk

1 764,19 zł
Brutto
Ilość
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

88 Pełnowymiarowych Klawiszy o Stopniowanym Działaniu Młoteczkowym z Regulowaną Reakcją na Dotyk

Alesis Prestige Series dostarcza wrażeń nieporównywalnych z niczym innym niż prawdziwe pianino. Każdy wbudowane brzmienie premium zostało stworzone od podstaw poprzez nagranie jego prawdziwego odpowiednika. Od bogatych harmonicznych barw fortepianowych (Grand Piano), po bogate tekstury brzmień smyczkowych i organowych, oraz wywołujące nostalgię brzmienia Electric Piano i Synth. 88-klawiszowe pianina cyfrowe serii Prestige posiadają najbardziej zaawansowaną i wszechstronną bibliotekę brzmień, jaką kiedykolwiek stworzono dla pianina cyfrowego. W połączeniu z najlepszą w swojej klasie polifonią, grający mogą poczuć, że każdy klawisz autentycznie reaguje na ich dotyk, zachowując naturalne brzmienie każdego instrumentu i reagując na subtelne niuanse w grze.

Te nieskazitelnie czyste szczegóły mogą być słyszalne w każdym otoczeniu dzięki wbudowanemu 50W systemowi głośników mikro-array, które brzmią w pełni i doskonale niezależnie od miejsca, w którym gramy.

Zarówno Prestige jak i Prestige Artist posiadają inteligentne panele kontrolne, które zapewniają łatwą obsługę wszystkich funkcji potrzebnych do nauki, ćwiczeń i występów. Wbudowane brzmienia mogą być nakładane warstwowo i/lub dzielone, aby zapewnić bogate brzmienie.

Tryb Lesson Mode dzieli klawiaturę na dwie strefy z tą samą wysokością i głosem, idealne dla uczniów do podążania za swoim instruktorem gry na fortepianie lub do duetu z innym muzykiem. Tryb Record Mode umożliwia grającemu nagrywanie i następnie odsłuchiwanie swojego występu, a wbudowany metronom pomaga utrzymać tempo.

Na większe występy wyjścia stereo 1⁄4" pozwolą na podłączenie do dowolnego miksera lub wzmacniacza. Dla prywatnych ćwiczeń, podłącz się do jednego z przednich gniazd słuchawkowych (1/4" i 1/8"), aby automatycznie wyciszyć system głośników.

 

Niezależnie od tego, czy zaczynasz grać na pianinie po raz pierwszy, szukasz alternatywy dla swojego obecnego pianina cyfrowego, czy też powracasz do instrumentu po długiej przerwie, oprogramowanie edukacyjne jest przydatne dla każdego. Seria Prestige dostarcza wielu opcji oprogramowania edukacyjnego, aby dopasować się do potrzeb każdego.

60 bezpłatnych interaktywnych lekcji od Melodics

 

Dołączone 60 darmowych lekcji z Melodics wykorzystuje muzykę z nowoczesnych gatunków, aby zapewnić grającemu natychmiastową informację zwrotną.

Obejmuje 3 miesiące Skoove Premium

 

Dołączone 3 miesiące Skoove Premium dostarczają zaawansowane kursy gry online, które dostosowują się do grającego i dostarczają informacji zwrotnycho postępach.

 

2 miesiące TakeLessons | Live

 

Seria Prestige posiada również w komplecie 2 miesiące lekcji wideo na żywo z coraz bardziej popularnego serwisu TakeLessons | Live.

 

Kluczowe cechy serii Prestige:

 

- 88 pełnowymiarowych klawiszy z klawiaturą Graded Hammer - Action Key o stopniowanym działaniu młoteczkowym z regulowaną reakcją na dotyk

- 16 wbudowanych brzmień premium z możliwością podziału lub nałożenia warstwy 2 brzmień jednocześnie

- 128 maksymalna polifonia zapewnia niezrównanie realistyczne wrażenia z gry

- System głośników micro-array 50W (2x25W) brzmi głośno, czysto i realistycznie w każdym otoczeniu

- Łatwo regulowany efekt pogłosu (Reverb FX) z 5 różnymi typami do wyboru

- Tryb lekcji dzieli klawiaturę na dwie strefy o tej samej wysokości i brzmieniu

- Tryb Record umożliwia nagrywanie, a następnie odsłuchiwanie swojego występu

- Wbudowany metronom może być łatwo regulowany w zakresie 30-280 uderzeń na minutę

- Stereofoniczne wyjścia 1/4" (6,35 mm) do podłączenia do miksera, wzmacniacza lub innego systemu dźwiękowego

- Wyjście słuchawkowe 1/4" (6,35mm wycisza głośniki do ćwiczeń w domu

 

- Wejście AUX 1/8" (3,5mm) umożliwia granie z zewnętrznym źródłem

- Wyjście USB-MIDI do użytku z oprogramowaniem edukacyjnym lub wtyczkami instrumentów wirtualnych

- Pedał Sustain, pulpit do nut oraz zasilacz w zestawie

- Zawiera 60 bezpłatnych interaktywnych lekcji od Melodics

- Obejmuje 3 miesiące Skoove Premium

- Zawiera 2 miesiące TakeLessons | Live

Szczegóły produktu
Alesis
L0090128
2 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Casio

Casio PX-S5000 BK Pianino Cyfrowe

Nowe Casio Privia PX-5000 zostało zaprojektowane tak, aby bezproblemowo wtopić się w każdą przestrzeń, jednocześnie dostarczając unikalne, a zarazem autentyczne dźwięki fortepianu.

Cena 4 999,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: AP470 BK, AP470BK,

Marka: Casio

Casio AP-470 BK Pianino Cyfrowe

Nowy model AP-470 z serii Celviano oferuje nowe doznania z gry i całkowicie nowy wygląd. Wśród 22 brzmień znajdują się dwa nowe brzmienia fortepianowe. Usprawniony system głośników o mocy 40 W i otwierana klapa wierzchnia zapewniają imponujące i pełne brzmienie instrumentu.

Cena 5 499,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: KA50, KA 50,

Marka: Kurzweil

Kurzweil KA-50 Pianino cyfrowe

Pianino cyfrowe, klawiatura półważona 88 klawiszy [regulowana czułość], polifonia 32, 16 presetów, 2 sekcje [split, layer], efekty [Reverb, Chorus, EQ], pulpit, nowoczesna obudowa, zintegrowany system stereo 30W [4 głośniki], rejestrator MIDI, waga 9kg

Cena 1 607,81 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Indeks: KA70, KA 70,

Marka: Kurzweil

Kurzweil KA-70 Pianino cyfrowe

Pianino cyfrowe, klawiatura 88 klawiszy, mechanizm sprężynowy [regulowana czułość], polifonia 128, 20 presetów [Triple Strike Piano], auto akompaniament 50 stylów, efekty [Reverb, Chorus, EQ], pulpit, system stereo 60W [4 głośniki], rejestrator MIDI

Cena 1 979,98 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Marka: Roland

Roland RP107-BKX pianino cyfrowe

RP107-BKX oferuje brzmienie z najlepszych instrumentów cyfrowych Rolanda. Technologia SuperNATURAL dostarcza bogatego, ekspresyjnego brzmienia, takiego jak oczekujesz w tego typu instrumencie.

Cena 3 818,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: AP270 BK, AP270BK

Marka: Casio

Casio AP-270 BK Pianino Cyfrowe

 AP-270 oferuje również nowe, głębokie i bogate brzmienie fortepianu New York, z szerokim zakresem dynamiki idealnym dla różnych gatunków muzycznych. Model ten zawiera także 19 innych brzmień, z możliwością ich dowolnego nakładania i  podziału. Dzięki 192 głosom polifonii AP-270 odznacza się mocnym, wspaniałym dźwiękiem...

Cena 3 999,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: RP-701 WH

Marka: Roland

Roland RP701-WH

Jeśli szukasz pianina dla całej rodziny, Roland RP701 jest idealnym zestawem. Jakość dźwięku i odczucie z klawiatury to dwa najważniejsze czynniki podczas nauki gry, a ten instrument cyfrowy oferuje jasne, bogate brzmienie dzięki technologii Roland SuperNATURAL Piano, oraz klawiaturę PHA-4 Standard dla autentycznego wrażenia pianina akustycznego.

Cena 5 887,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: YDP145 R, YDP145R

Marka: Yamaha

Yamaha YDP-145 R Arius

Standardowe pianino cyfrowe ARIUS z ważoną, 88 klawiszową klawiaturą. Wbudowane brzmienie fortepianu koncertowego Yamaha CFX i klawiatura GHS pozwoli na pełną ekspresji grę. Instrument posiada nowe, przyjazne dla ucha funkcje, oraz kompatybilność z aplikacją Yamaha Smart Pianist.

Cena 4 399,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: NUX

NUX WK-310 WH

NUX WK-310 to cyfrowe pianino do domu, które zapewnia prostotę, styl i intuicyjność. Będziesz zaskoczony jego brzmieniem i odczuciem z gry. WK-310 wykorzystał 5-poziomowe dynamiczne stereofoniczne próbkowanie fortepianu i współgrające technologie rezonansowe, aby zapewnić pełny i bogaty dźwięk.

Cena 3 049,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: F-701 WH

Marka: Roland

Roland F701-WH

F701-WH to cyfrowe pianino, zbudowane dla współczesnych warunków życia. Dzięki nowoczesnemu, kompaktowemu wyglądowi, idealnie pasuje do mniejszych mieszkań i jest wypełnione mnóstwem przydatnych technologii, pochodzących od lidera innowacji w domenie cyfrowych pianin

Cena 5 279,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku